Zastosuj te 5 tajnych technik, aby ulepszyć jessica alba

Wyłącz AdBlocka/uBlocka

W 1870 roku Rockfeller założył spółkę naftową. Autor: John Blyberg, CC BY 2. Epizod z grobowcem Cyrusa. Ashlee Vance, publicysta specjalizujący się w nowoczesnych technologiach, przeprowadził dziesiątki wywiadów z rodziną, przyjaciółmi i pracownikami Elona Muska. Michał Giercuszkiewicz jest muzykiem, czynnym perkusistą, który od kilkudziesięciu lat gra bluesa. Pierwszą ważną postacią ze świata nauki, z której życiorysem warto się zapoznać, jest Thomas Edison. Ponieważ na warsztatach » Film Spring Open» rozmawiam z młodymi adeptami sztuki filmowej na temat nowego spojrzenia na produkcję filmową, postanowiłem w pewnym zakresie zrealizować niektóre z naszych wniosków przy obrazie Natalie Portman. Generał w ciemnych okularach wypowiada współobywatelom wojnę. Miałem wrażenie przebywania w Warszawie i niemal fizycznej interakcji z postaciami. Królowa jest właścicielem wielu koni pełnej krwi i wygrała prawie 2000 wyścigów, w tym Oaks i Gold Cup. Od najmłodszych lat przełamywała normy społeczne uczęszczając do szkoły o profilu technicznym dla chłopców. Istnieje możliwość wypożyczenia wystawy. Owszem, wspaniałego podróżnika, charyzmatycznego gawędziarza, ale także osoby ze skrzywioną osobowością, notorycznego fantastę zmyślił wiele ze swoich przygód, a w końcu hipokryty, ukrywającego, nawet przed żoną Elżbietą Dzikowską, ponurą przeszłość – służbę w Wehrmachcie i epizod tajnego współpracownika komunistycznej bezpieki. Na University of Southern California School of Theater, Film and Television nie przyjęto go trzy razy.

jessica alba Smackdown!

Władcy umysłów

José Viveiro, ojciec Dolores, pożegnał wcześniej wielu emigrujących znajomych, aż w pewnym momencie sam postanowił wyruszyć do Perth razem z Ángelą i jej dziećmi. Pamiętaj, że oni również mogą korzystać ze swoich zaufanych podwykonawców. O Leonardo da Vinci, Albercie Einsteinie oraz Steve’ie Jobsie. Pl is a participant in the Amazon Europe S. W jednym z projektów badawczych mieli przeprowadzić analizę wzorów powiązań pomiędzy stronami internetowymi. Biografia „Elon jessica alba Musk. Dziękuję za przypomnienie. Digital research infrastructure for the humanities. Autorka: Michelle ObamaTłumaczenie: Dariusz Żukowski. Sam film jest cudownym reprezentantem Nowo Zelandzkiego gore. „Audrey w domu» Luca Dottiego. Will Smith to bez wątpienia jeden z bardziej popularnych i cenionych aktorów w Hollywood. Wspomniana autobiografia poza osobistą historią autora zawiera szereg rad i przemyśleń. Był tak wściekły, że nie pamięta, w jaki sposób odgryzł Holyfieldowi kawałek ucha. Dzięki Pan raczy żartować Panie Feynman masz okazję poznać głównego bohatera, nie tylko jako zapracowanego naukowca, ale i perkusistę, włamywacza oraz nie najgorszego uwodziciela.

Skorzystaj z jessica alba — przeczytaj te 99 wskazówek

Po drugiej stronie różdżki

Przeczytaj zupełnie subiektywne zestawienie TOP 10 najlepszych filmów biograficznych. W ramach poszukiwania materiałów przeczytałem biografię Ronaldo napisaną przez Mario Torrejóna, mojego kolegę po fachu z radia SER, który współpracował z Mendesem. Zobacz archiwalne numery w formacie PDF. 164 w rzutach za trzy, co w tamtych czasach było jednym z najgorszych wyników w lidze NBA. I w końcu ku względnemu spokojowi i rodzinnemu szczęściu – mimo tragicznej śmierci córeczki. Legendarna meksykańska malarka, brawurowo zagrana przez Salmę Hayek, została pokazana przez pryzmat jej długoletniego związku z komunistycznym działaczem i znanym artystą Diego Riverą. Ten okres inwestycji w życie Kiyosaki trudno nazwać udanym. A skoro tak, może ta opowieść wciągnie kogoś obcego, kto nas nie zna. A po drodze na ten wymarzony szczyt – same perypetie, zwroty akcji, kryzysy i niepowodzenia. OSTROWSKA, GODZIESZE MAŁE Nazwisko i Imię Nr posesji Nr działki Połączenie z kanałem T trójnik / S studnia Długość odgałęzienia 1 Węgrowska. Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką prywatności. Sprzedam zestaw 9 książek biografie ludzi biznesu. Książka inspiruje i uczy sposobu myślenia, który może zaprowadzić do triumfu niejedną osobą, niezależnie od dziedziny jaką się zajmuje.

Pięć nowicjuszy jessica alba błędów, które możesz naprawić dzisiaj

Ksiazki medyczne eu

Prawdziwa historia McDonald’s. W przypadku braku twojej zgody na akceptację cookies niestety prosimy o opuszczenie serwisu chomikuj. Dolores usiłowała go przekonać, aby zabrał całą rodzinę, na co odparł, że nie będzie tam dla nich miejsca. Już jakiś czas temu słyszeliśmy o planach stworzenia filmu biograficznego o Amy Winehouse. Czy zaczynał od zera. CZYTAJ TAKŻE: Użytkowników Netflixa przybywa, więc czas podnieść ceny. A zarazem ekscentryka i buntownika, który zawsze uważał, że wszystko wie lepiej i. Pamiętamy, że film z 2013 nie cieszył się zbytnio uznaniem publiczności. 13 filmów o sztuce, które trzeba znać. Jeśli widzisz niestosowny wpis kliknij „zgłoś nadużycie». On sam uważał się jednak nie tylko za malarza, ale też za naukowca i inżyniera. Wszystkie łączy fakt, że w jakiś sposób odcisnęły piętno w historii świata lub tej historii w bolesny sposób doświadczyły. 326 Kączkowska Maria Ojciec Kolbe I. To tylko kilka wymienionych dzieł, na które warto zwrócić uwagę. Pomoże Ci to określić, w jakim sektorze się znajdujesz, i wytyczyć kolejne kroki w kierunku przyszłej wolności finansowej». Od poniedziałku do piątku nadal żywili się najczęściej zupą, którą Dolores przyrządzała w ciągu kilkugodzinnej przerwy między zmianami. Czyżby czegoś nam brakowało i szukamy w ten sposób rekompensaty oraz usprawiedliwienia dla siebie. Kiedy Lee Iacocca z Williamem Novakiem zasiedli do pisania Autobiografii nie mogli się spodziewać, że owoc ich pracy okrzyknięty zostanie bestsellerem, „który tworzy historię» nie tylko Ameryki. Nominowany do nagrody Nobla, nigdy jej nie otrzymał. Jest to metaforyczna granica pomiędzy okrutnymi realiami slumsów a światem ludzi sukcesu. Zestawienie najlepszych filmów biograficznych otwiera „Królowa». Od dwóch dni nie widziałem Noemi. Przyjrzyj się koniecznie jego nietypowo przedstawionej sylwetce. Ciepła, mądra i odkrywcza – książka Becoming to zaskakująco intymny rozrachunek w wykonaniu kobiety wrażliwej i stanowczej, która konsekwentnie przerastała cudze oczekiwania. Schultz dokonał rewolucji, wprowadził śmiałe i kontrowersyjne zmiany, dzięki czemu postawi swą firmę na nogi. Dodany: przedwczoraj, 12:52. Z roli „Marylki» z serialu „Złotopolscy» oraz filmów „Ciemna strona Wenus», „Kariera Nikosia Dyzmy», „Sęp» czy „Bilet.

Prosty plan dla jessica alba

Gustaw Opowieść o Holoubku

Jak rozwinąć zdolność kreatywnego myślenia i jak uporać się z nadmiarem niepotrzebnych informacji. Poświęcony badaniu najnowszej historii Polski. No i działającym w branży samochodowej, bezgranicznie w niej zakochanym, dla przytłaczającej większości ludzi, szczególnie mężczyzn, zdecydowanie najatrakcyjniejszej z branż. Niewątpliwie można go nazwać pionierem kardiochirurgii w naszym kraju. Niecałe pół roku później, w schronie, odnaleziono jego wychudzone ciało. Nie przeszkadzaj swojemu wrogowi gdy popełnia błędy. Filmy dokumentalne/ludzie. Bardzo przypadła mi do gustu staranna szata graficzna i uwypuklenie co piękniejszych słów piosenek przedwojennych. Eminem w filmie zagrał samego siebie, ale pod innym imieniem i nazwiskiem. Pomnik Tychona Brahe i. Rodzinę ojciec kochał na swój nieco niedbały i dyskretny sposób, rzadko się do nas wtrącał, nieczęsto też tracił panowanie nad sobą, ale kiedy się to już zdarzyło, stawał się naprawdę przerażający. Łukasiewicza w Bóbrce, PERN, OSP Gaz System S. Automatyczne logowanieZakładając konto akceptujesz nasz regulamin. Zwracaj uwagę na kontekst miejsca – półki w północnokoreańskich sklepach wyglądają tak, jakby czekały na dostawę Twoich towarów, ale i tak nigdy ich nie zapełnisz z wiadomych przyczyn. Narodziny Henryka IV i zapewnienie mu sukcesji. Wprawdzie Petroniusz nie był ojcem Winicjusza, a jedynie bratem jego matki, jednak można zaryzykować stwierdzenie, że Petroniusz stał się dla młodego patrycjusza w pewnym stopniu mentorem, u którego Winicjusz szukał porady i pomocy w trudnych sytuacjach. Łączenie różnorodnych pasji, tak jak z upodobaniem robił to Leonardo, wciąż pozostaje najlepszym sposobem na rozbudzenie w sobie twórczej inwencji. Dokument powstał w ramach projektu „Polska energia zmienia świat» przy współpracy z Towarzystwem Projektów Edukacyjnych. Gustawa Holoubka, Jeremiego Przybory, Daniela Olbrychskiego, Adama Hanuszkiewicza. Na razie nie wiem, czy porozmawiamy, bo nie wiem, co zamierzasz i co napiszesz. Elżbieta w liście do córki Walerii. Ale film ujawnia także mroczne strony rewolucji komputerowej. Pl Anielewicza 37, 01 057 Warszawa, NIP: 5361084073. Opowieść «The King’s Hats» spodobała się nie tylko dzieciom, ale także krytykom. Biografia twórcy PayPala, Tesli, SpaceX. Choć od śmierci królowej kryminału minęło ponad trzydzieści lat, liczba czytelników jej książek stale rośnie. Co przygotowały dla Ciebie gwiazdy. Autor: Walter IsaacsonTłumaczenie: Przemysław Bieliński, Michał Strąkow.

jessica alba  Objaśnienie

8 Oprah Winfrey

Kilka jego pierwszych firm zbankrutowało, a z jednej sam odszedł z powodu kłótni ze współudziałowcami. Taka różnorodność gatunkowa pozwala zasadniczo każdemu odbiorcy na dopasowanie filmu do indywidualnego gustu i poszczególnych preferencji. Ludzkiego ciała czy optyki. Opowieść o ekscentrycznym artyście w tej roli genialny Anthony Hopkins, skupia się na burzliwym związku między nim a młodą Francoise Gilot Natascha McElhone. Bez problemu można tu dotrzeć do portretów artystów, na przykład «Witkiewicz, ojciec Witkacego» Natalii Budzyńskiej, skupiający się na znanym malarzu, krytyku sztuki oraz pisarzu, o którym często się zapomina, poświęcając uwagę jego synowi. Co się dzieje, gdy spotykają się osoby z dwóch skrajnie róznych światów. W przypadku filmów biograficznych można powiedzieć, że jest to gatunek kina fabularnego. Na koniec dodam, że prawnicy Ronaldo nigdy się do mnie nie odezwali. Wśród ofiar była również 13 letnia córka koszykarza, Gianna. Pl umożliwiamy kontakt w różnych sprawach, przetwarzamy Państwa dane osobowe w różnych celach, w różnych zakresach i na różnych podstawach prawnych. Po licznych podróżach po świecie Robert postanawia wstąpić do Korpusu. Poza tym w oryginale był wspomniany Orwell i 1984 – w polskim wydaniu tego smaczku rzecz jasna nie było. Kompletnie nowe spojrzenie na motywację. Obecnie Apple z nowym liderem ma się lepiej niż dobrze.

Najgorsze rady na świecie dotyczące jessica alba

Słowa kluczowe

Tak, to Bóg, Bóg, do którego mój dziadek modlił się tak gorąco, zapewniając mnie, że On jest wszechwiedzący, wszechobecny, że zna nasze najskrytsze myśli, chroni nas i nigdy się nie myli. „Makaron w sakwach czyli rowerem przez Andy i Kordyliery» Piotra Strzeżysza. Ja popieram prośbę i wniosek. Poniedziałek Piątek 8:00 19:00. Przez cały czas, akcja powieści trwa rok, wspominana jest zmarła Alma. Autorka: Sophia Amoruso. Elżbieta w liście do córki Walerii. Gdzie brawurowo zagrał Czerepacha, bezwzględnego doradcę wójta. Wiadomo, że najlepszymi książkami o biznesie są te, które zawierają cenne wskazówki pomagające w osiąganiu celów. Dzieło nagrodzono trzema Oscarami, jego szczególnym atutem była zaś doborowa obsada: Warren Betty, Diane Keaton, Jack Nicholson, Gene Hackman czy Maureen Stapleton. Design by realizacja: NetArch AtomStore. Biografia noblistki jest wyjątkowa między innymi dlatego, że poetka na co dzień unikała mówienia o sobie. Film stawia kilka ważnych pytań, wobec których widz nie może pozostać obojętny. Jego przekład reportażu Masakra w El Mozote Marka Dannera znalazł się w finale Nagrody im. Takich inspirujących historii jest znacznie więcej, niż zebranych w tym artykule, ale od czegoś trzeba zacząć. Niestety jego pierwsze kilka firm zupełnie splajtowało, a z firmy Cadillac Motor Company sam odszedł po tym, jak pokłócił się ze współudziałowcami. Rezerwując czas na poznawanie życiorysów sławnych ludzi, nie zapomnij też o swoim własnym życiu i rozwoju na polu zawodowym i prywatnym. Wśród biografii sławnych ludzi ze świata nauki na pewno znajdziemy historię Alberta Einsteina. 11zł za 48h W 1981 roku, w dniu ślubu z księciem Karolem, Diana Spencer przykuwa oczy całego świata. Autor: Richard WilliamsTłumaczenie: Bartosz Sałbut. Doskonałe na prezent ,lub do Twojej biblioteczki. Jej powieści z nieoczekiwanymi zwrotami akcji, niesamowitymi zagadkami i oryginalnymi postaciami detektywów, podbiły serca milionów czytelników na całym świecie. Ashlee Vance w biografii przedstawia go jako człowieka z wielkimi marzeniami, talentem i uporem.

Śmierć, jessica alba  i podatki

9 Come Sunday 2018

Szwoleżer na Pegazie», „Zły Tyrmand», „Broniewski. Więc możesz zobaczyć, w jaki sposób np. Autor: Mahatma Gandhi. Pisała nieustannie przez ponad pół wieku. Pomimo tego, że Sławomir i Artur nie przyjęli oferty, Grzegorz wkrótce zażądał od nich zwrotu fikcyjnego długu, składającego się na «koszty», które rzekomo poniósł. Może to po prostu wypadkowa roli, którą piłka nożna odgrywa w życiu ludzi w różnych krajach. To zasługa Władka Pasikowskiego, który jest genialnym scenarzystą. Baker była jednak uparta i najpierw została modelką pin up, a później słynną aktorką, symbolem seksu i ikoną Hollywood. Zdemotywowany postawą swojego trenera, który obwinia go za brak ducha pracy zespołowej i cierpi, gdy jego ojciec tak zajęty jest ukończeniem filmu dokumentalnego o stuleciu klubu kanadyjskiego hokeja i wydaje się, że zapomina o swoich obowiązkach rodzinnych. Podziękowania 🤝: Po pierwsze mojemu wiceprezesowi i serdecznemu przyjacielowi Maciej Marchwicki. Wydanie obiektu Nabywcy następuje po zaksięgowaniu całej należnej kwoty na rachunku bankowym Domu Aukcyjnego. To było niesamowite 18 lat. Akcja „Mowa króla», której akcja rozgrywa się podczas drugiej wojny światowej, opowiada prawdziwą historię króla Jerzego VI, który cierpiał na poważne zaburzenia mowy. Następnie wyjechała do Indii, gdzie założyła zgromadzenie misjonarek miłości. W Zuckerberga wcielił się Jesse Eisenberg. 1Toni nałożyła kolejną soczewkę do swojego aparatu cyfrowego izamknęła pokrywkę, zamykając zatrzaski kciukami. Paweł Aleksandrowicz Szestakow 1932 – 2000 był jednym z twórców kryminałów o. Jego życie to jednak nie było tylko pasmo zwycięstw – jak zawsze, zdarzały się przecież także porażki. Zawsze miał swoje zdanie i uważał, że to on ma rację. W końcu jednak odniósł sukces i stał się świetnym przywódcą, otrzymał nagrodę Nobla oraz honorowe obywatelstwo Stanów Zjednoczonych.

Na obcych ziemiach Polacy na wychodźstwie w czasie II wojny światowej

Co więcej, wskazuje Wilke, urządzenia ułatwiły pracę i podniosły bezpieczeństwo „fizycznych» pracowników. Twój adres e mail nie zostanie opublikowany. I konkretnych tekstów czy postaci. Akcja „Mowa króla», której akcja rozgrywa się podczas drugiej wojny światowej, opowiada prawdziwą historię króla Jerzego VI, który cierpiał na poważne zaburzenia mowy. Historia Albanii jest stosunkowo mało znana, każdy zapewne słyszał o strasznym reżimie, ale przez cale lata były to informacje wycinkowe. Każda tego typu organizacja nie może działać bez ludzi dobrego serca, bez sponsorów i licznej rzeszy wolontariuszy. Jej autoportrety wyrażające ból i cierpienie, miłość do życia i wolę walki uczyniły ją jedną z najbardziej znanych artystek na świecie. Książka pomoże Twojemu dziecku dokonać ważnego i skutecznego przełomu finansowego na bardzo wczesnym etapie samodzielnego życia. Zarządzenie Nr 62/2014 Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin z dnia 5 maja 2014 rok w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w Mieście i Gminie Pelplin dla przeprowadzenia głosowania w wyborach posłów. Jego słowa niosące nadzieję na pokój i sprawiedliwość wezwały świat do zmiany prawa na równe dla wszystkich. 1 7,1922 34, Colas Breugnon 1919, sztuki dramatyczne, m. Com korzystasz z legalnych źródeł i wspierasz autorów i wydawców. Dorota Kobiela – wyjątkowa historia życia i śmierci Vincenta van Gogha, ukazana poprzez animację bohaterów jego płócien. Chmielna 73,00 801 WarszawaNIP: 521 388 34 11REGON: 384947354. „My, dzieci z dworca ZOO» to nie jest pamiętnik nastoletniej narkomanki. Autor: Leander KahneyTłumaczenie: Magdalena Witkowska.

Polacy stworzyli aplikację, która oszczędza cenny czas u lekarza

Jednym ze sposobów na to, aby przyjrzeć się bliżej życiu piosenkarzy, artystów i znanych sportowców jest zanurzenie się w filmowe opowieści, które ukazują, jak wyglądało życie słynnych ludzi. Jeżeli znalazłeś/aś błąd napisz na adres:. W książce „MACIEREWICZ I JEGO TAJEMNICE» ujawnia nowe, dotąd nieznane okoliczności. Ale za to jest męska przyjaźń, która może się odrodzić mimo przeszłych konfliktów. Autor: Huey John Walton SamTłumaczenie: Maciej Domagała. Książki Roberta Kiyosaki. Wielokrotnie postulowano, by otworzyć ten grób, lecz strona kościelna nigdy nie. Rozdział 13: Kalwin kaznodzieja Teksty przypadkowe Sztuka kaznodziejska Kongregacje Piękno świata, wielkość Boga Człowiek, pan i władca natury. Gandhi to jedna z najbardziej inspirujących postaci dwudziestego wieku, propagator pacyfizmu jako środka walki politycznej i jeden z twórców współczesnej państwowości indyjskiej. Najważniejsze jest jednak przesłanie – pozytywna puenta, że nigdy nie jest zbyt późno, by realizować marzenia. W książce znajdziemy kilkadziesiąt krótkich biografii znanych osób o wątpliwej reputacji. Czyli jak zmierzyć siłę tornada za pomocą gofra». Do takich filmównależy „Zodiak» – morderca o tym pseudonimie bowiem naprawdę zabijał ludzi naprzełomie lat 60 tych i 70 tych w Ameryce. Burton opowiada o tym fragmencie jej życia, kiedy sprytny mężczyzna brał na siebie całą sławę przynależną żonie, podając się za autora obrazów, bijących rekordy popularności. Przekonał przemysł muzyczny do sprzedawania pojedynczych hitów w internetowym sklepie iTunes jako gotowy materiał dla odtwarzaczy iPod. Konieczność geopolityczna. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Niejednokrotnie przegrywał wybory.

Lato z Ritą audiobook Anna Szczęsna

Dan Lyons jest pięćdziesięcioletnim dziennikarzem „Newsweeka», poczytnym blogerem i poważnym ojcem rodziny. W amerykańskim Detroit, w którym podmiejskie slumsy dzieli od centrum droga nazywana tytułową 8 milą. Skupiła się przede wszystkim na jego karierze, zostawiając życie prywatne głęboko w tle. „najbardziej niebezpieczną grupą na świecie». Tłumaczenie: Maciej Szymański. Książka „Poniedziałkowe dzieci» Patti Smith ma w serwisie lubimyczytać. Go Global to zbiór wywiadów z przedsiębiorcami, którzy dokonali udanej ekspansji zagranicznej z Polski. Obie merytorycznie przystosowano do wieku uczniów. W Polsce wśród nazwisk wielkich naukowców jednym z najbardziej znanych jest profesor Zbigniew Religa. Autor: Brad StoneTłumaczenie: Grzegorz Kołodziejczyk. Pokazuje jak upór, determinacja i wola walki pozwalają osiągnąć sukces, nawet gdy wokół nie ma ku temu sprzyjających warunków. 120 Bernatek Ludomir Opowieść o Bracie Zenonie Żebrowskim I. Z jednej strony to samograj, z drugiej zaś bardzo trudno zrobić dobry film biograficzny, coś, co będzie naprawdę zajmującą historią – zauważyła Magda Sendecka, a scenarzysta Maciej Maciejewski dodał, że nic tak dobrze nie sprzedaje się w kinie jak opowieść o prawdziwym życiu człowieka powszechnie znanego. Nie odkładaj jej na półkę. Nie mam pojęcia nawet, czy taka postać w ogóle kiedykolwiek istniała. Henryk VIII Autor: A. Młoda kobieta wraz z mężem wyjeżdża na Czarny Ląd, żeby zająć się uprawą kawy. Stres jest największym wrogiem motywacji, dlatego dobrze jest zacząć dzień od stworzenia planu, który pomaga określić, jakie zadania powinniśmy wykonać oraz ile czasu potrzebujemy na ich realizację. 5 Cała piękna jesteś Niepokalana Kazanie na uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. „tylko» w dziedzinie literatury. Otóż chodzi o to, żeby pracować mądrzej, a nie ciężej. Musk stworzył też SpaceX przedsiębiorstwo przemysłu kosmicznego i pracuje nad alternatywą dla transportu lotniczego i kolejowego – tunelem aerodynamicznym.

Widmo Brockenu audiobook Remigiusz Mróz

„tylko» w dziedzinie literatury. Przedstawiamy biografie wyjątkowych postaci, które zasłynęły swoją pracą, tworzeniem sztuki, czy niebanalnym podejściem do życia, często łamiąc stereotypy i konwenanse. David Harris w rozmowie z Agnieszką Markiewicz. Hvis du vil se eller add a comment, skal du logge ind. 5 MĘKA I KRZYŻ JEZUSA Stanisław Biel SJ Kontemplacje tajemnic męki i śmierci Jezusa. Na podstawie artykułów, stenogramów z rozpraw sądowych i relacji świadków maluje obraz bohaterki jednego z największych skandali obyczajowych Warszawy międzywojnia. Obecnie swoje siedziby mają tam takie firmy, jak Google, Facebook, Hewlett Packard czy Intel oraz wielu innych gigantów z branży high tech. Przez orientację seksualną brukowce oskarżały ją o branie udziału w orgiach oraz podrywanie pacjentek.